PHENIX  Sp. z o.o.

PRODUKCJA I EKSPORT AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH

Firma rozpoczęła działalność w roku 1996 jako dystrybutor akcesoriów samochodowych. Niedługo po tym został otwarty dział produkcji, dzięki czemu nasze własne produkty, takie jak foteliki samochodowe oraz samochodowe płyny eksploatacyjne zostały wprowadzone na rynek krajowy. Głównym przedmiotem naszej produkcji zostały foteliki samochodowe dla dzieci, co zbiegło się z rosnącym rynkiem na artykuły zwiększające bezpieczeństwo przewozu dzieci. Produkt ten był rozwijany krok po kroku i teraz możemy zaoferować szeroki wybór nowoczesnych fotelików odpowiadających wysokim wymaganiom europejskich i światowych rynków.

Produkcja, jakość i ceny

 Nasze zakłady usytuowane w Radomiu dzielą się na 3 sekcje:

Foteliki samochodowe dla dzieci – naszym głównym produktem są foteliki różnego rodzaju – 12 modeli dla dzieci o wadze 9-36 kg wykonane z plastiku lub styropianu. Wszystkie modele są wykonane zgodnie z normą ECE R44/04 i ECE R129, oraz otrzymały indywidualne certyfikaty.

Płyny samochodowe – produkujemy letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy, odmrażacze, płyny chłodnicze, środki czyszczące takie jak szampony, spraye do kokpitu, mleczka czyszczące etc.

Różne artykuły –  robimy również pokrowce na fotele samochodowe, autopodkoszulki i linki holownicze. Współpracujemy nieustannie z wieloma najlepszymi krajowymi i zagranicznymi producentami innych akcesoriów samochodowych.

Prowadzimy działalność na dużą skalę i zawsze hołdujemy zasadzie “ duży obrót – mały zysk”,  dzięki czemu możemy oferować nasze produkty w wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach.

Nasz zakłady nie tylko pozwalają nam na zaspokojenie zapotrzebowania rosnącego rynku w Polsce, ale również na eksportowanie naszych produktów do wielu europejskich krajów.

Logistyka i merchandising

Naszymi klientami są europejskie sieci super i hipermarketów, hurtownie motoryzacyjne oraz sieci stacji benzynowych. Większość naszych produktów jest rozprowadzanych z naszego centralnego magazynu w Radomiu.


                                         ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

                    PHENIX Sp. z  o.o.  ul. Kierbedzia 4,   00-728 Warszawa

Tel. (48 22) 6447667, 6447666, 4979999 Fax (48 22)6413600 e-mail: info@phenix.pl

Uwaga:  Plastikowe foteliki dziecięce produkowane są w nowoczesnej  i  zaawansowanej maszynie zakupionej przez firmę PHENIX ze wsparciem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego   – Priorytet  I, program 1.5 RPOWM 2007-2013. PHENIX otrzymał również  europejskie wsparcie wprowadzenia planu eksportu dla fotelików samochodowych w programie   6.1   POIG 2007-2013.